Сервіс      +48 87 429 56 56      serwis.kostrzewa.com.pl      ПН-ПТ: 7:00-20:00 | СБ - НБ – СВЯТКОВІ ДНІ: 10:00-16:00

Монтажники

Компанія КOSTRZEWA - виробник екологічно чистих котлів c.o. І пелетних пальників шукає інсталяторів, зацікавлених у продажі та установці нашої продукції на ринку обладнання, що швидко розвивається, для біомаси. Більше 45 років ми виробляємо сучасне опалювальне обладнання для житлових і промислових будівель. У нас є велика технічна база, власний конструкторський відділ, сучасна дослідницька лабораторія і велика мережа авторизованих точок обслуговування.

W odpowiedzi na ciągły wzrost zainteresowania przyjaznymi dla środowiska i ekonomicznymi urządzeniami na biomasę, KOSTRZEWA intensyfikuje rozbudowę swojej sieci sprzedaży. Zapraszamy do współpracy!

 

Dlaczego warto współpracować z KOSTRZEWĄ?

 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się producentem urządzeń grzewczych bazujących na ekologicznej biomasie. Sukcesywnie i konsekwentnie rozwijamy naszą sieć sprzedaży. Posiadamy największy i najszybciej rozwijający się autoryzowany serwis kotłów na biomasę w kraju. Obecnie posiadamy 200 zewnętrznych autoryzowanych punktów serwisowych. Posiadamy również szerokie zaplecze technologiczne. W oparciu o własny dział konstrukcyjny, w produkowanych przez nas urządzeniach wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dzięki wysokiej automatyzacji nasze kotły oszczędzają paliwo i pomagają dbać o jakość powietrza. Opracowane urządzenia testujemy we własnym laboratorium badawczym. Uzyskane parametry, w tym sprawność cieplna oraz emisja dymu i pyłu, potwierdzone są badaniami w autoryzowanym laboratorium zewnętrznym. 

 

Kogo szukamy?

 

Firmy, które dostrzegają problem zanieczyszczeń powietrza i są zdeterminowane skutecznie działać na rzecz poprawy sytuacji. Można to osiągnąć poprzez popularyzację i wprowadzenie do sprzedaży wysokiej jakości kotłów na ekologiczną biomasę produkowaną przez firmę KOSTRZEWA. Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z firmami, które już działają w tej dziedzinie lub zamierzają podjąć takie wyzwanie.

 

Co oferujemy?

 

 • Koncentrujemy się na tematycznych szkoleniach technicznych. W naszym laboratorium badawczym prowadzimy szkolenia głównie z zakresu pracujących urządzeń.
 • Zapewniamy wsparcie w realizacji dużych projektów związanych z biomasą – doradzamy w zakresie doboru urządzeń oraz pomagamy znaleźć finansowanie na realizację dużych projektów z programów promocji odnawialnych źródeł energii.
 • W naszych kotłach stosujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania.
 • Skład całoroczny.
 • Rabaty po uzgodnieniu.

 

Proszę się przedstawić

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z firmą KOSTRZEWA prosimy o kontakt i przesłanie pisemnej odpowiedzi na następujące pytania:

 

 • Czym zajmuje się twoja firma?
 • Jakie urządzenia sprzedaje/instaluje?
 • W jakich ilościach rocznie?
 • Ile osób zatrudnia?
 • Posiadasz lokale handlowe, wystawiennicze, magazynowe?
 • Czy Twoja firma zajmowała się już kotłami na biomasę?